Pożyczka bez zaświadczeń, czy to możliwe?

Nagle pojawiły się nieprzewidziane wydatki? Szukasz ekspresowej pożyczki, ale nie masz stałego dochodu ? Instytucje finansowe oferują pożyczki bez zaświadczeń, jednak czy rzeczywiście istnieje taka możliwość? I czy jest to korzystnym rozwiązaniem dla Ciebie?

Najczęściej takimi ofertami posługują się parabanki, które zazwyczaj nie kojarzą nam się pozytywnie. Jednak to tylko mit. Działają one na takich samyh zasadach jak Banki. Zgodnie z literą prawa. Różnicą jest, iż banki oczekują od nas zaświadczenia o stałych zarobkach. Sprawdzają naszą historię
w BIK-u, co na ogół jest powodem odmowy uzyskania kredytu. A okres oczekiwania na uzyskanie gotówki przekracza nasze możliwości czasowe… Instytucje pozabankowe ułatwiają nam drogę do osiągnięcia potrzebnego zastrzyku pieniędzy. Dlatego na przestrzeni ostatnich lat stały się bardzo atrakcyjnym produktem na rynku finansowym.

Popularność pożyczki bez zaświadczeń wzrosła dzięki możliwości szybkiego i bezproblemowego uzyskania jej. Walorem jest również możliwość uzyskania jej przez internet. Możemy ją pozyskać w ciągu kilku minut bez wychodzenia z domu. Zestawienie takich pożyczek możemy obserwować na porównywarkach kredytów. Gdzie płynnie są aktualizowane najnowsze chwilówki.

Pod jakimi warunkami możemy uzyskać pożyczkę bez zaświadczeń?
Przy ubieganiu się o pożyczkę bez zaświadczeń musimy przedstawić pracownikowi firmy, od której chcemy uzyskać pieniądze najważniejsze informacje – gdzie pracujemy, na jakim stanowisku oraz jakie osiągamy miesięczne dochody. Taka osoba sprawdza przedstawione jej dane. Aby dostać taką pożyczkę, musimy mieć dochody i przejrzystą sytuację materialną. Procedura ta nie wymaga wypisywania sterty papierów oraz oczekiwania w długich kolejkach, ale wiąże się z większym oprocentowaniem pożyczki oraz obowiązkowym ubezpieczeniem.

Dla kogo jest pożyczka bez zaświadczeń?
To perfekcyjne rozwiązanie kłopotów finansowych dla osób, których dochody wpływają z opóżnieniem na konto, bądź pracują dorywczo czy „na czarno”. Jest również dobrym rozwiązaniem dla ludzi posiadających złą historię w BIK-u (Biurze Informacji Kredytowej).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *